Загальні збори
Звітність в НКЦПФР
  на головну
 
 
Приведення діяльності товариства до вимог Закону "Про акціонерні товариства"

   З ВАТ/ЗАТ до ПАТ/ПрАТ Згідно з прикінцевими положеннями Закону "Про акціонерні товариства" - з травня 2011 року всі акціонерні товариства які мали організаційно правову форму ВАТ чи ЗАТ забов'язані переіменуватися на ПАТ чи ПрАТ - відповідно Публічні та Приватні акціонерні товариства, в залежності від вимог до нових організаціно-правових форм.

   Ця процедура пов'язана з комплексом дій які повинно провести товариство, починаючи зі скликання зборів акціонерів, закінчуючи отриманням нового свідоцтва про випуск акцій в НКЦПФР.

ТОВ "КОМЕКС-ФІНАНС" має великий досвід в наданні консультаційних послуг в цій галузі і готове розглянути саме Вашу ситуацію та побудувати індивідуальний графік переіменування товариства, підготувати документи до суб'єктів депозитарної системи.

З ПАТ до ПрАТ УВАГА!!! З 01.05.2016р. в Законі "Про акціонерні товариства" - зникає межа "бути ПАТ" якщо більше 100 акціонерів в реєстрі. З метою мінімізувати витрати на утримання організаційно-правової форми ПАТ, радимо нашим клієтам змінити тип товариста і стати ПрАТ. В Законі зазначено, що відповідні зміни не є реорганізацією товариства, але надають можливість на обов'язковий викуп акцій, у тих акціонерів, які будуть голосувати проти такого рішення, за ринковою вартістю.

   Ця процедура пов'язана з комплексом дій які повинно провести товариство, починаючи зі скликання зборів акціонерів, закінчуючи отриманням нового свідоцтва про випуск акцій в НКЦПФР.

ТОВ "КОМЕКС-ФІНАНС" має великий досвід в наданні консультаційних послуг в цій галузі і готове розглянути саме Вашу ситуацію та побудувати індивідуальний графік переіменуванняння товариства, підготувати документи до суб'єктів депозитарної системи.

З ПрАТ до ТОВ УВАГА!!! Власники контрольних пакетів ПрАТ, якщо Вам набридло постійне звітування до НКЦПФР, чисельні публікації в газеті, і взагалі у Вас "алергія" на Закон "Про Акціонерні товариства", у Вас є можливість прийняти рішення перетворитись в ТОВ

   Ця процедура пов'язана з комплексом дій які повинно провести товариство, починаючи зі скликання зборів акціонерів, закінчуючи скасуванням свідоцтва про випуск акцій в НКЦПФР та реєстрацією Статуту ТОВ.

ТОВ "КОМЕКС-ФІНАНС" має великий досвід в наданні консультаційних послуг в цій галузі і готове розглянути саме Вашу ситуацію та побудувати індивідуальний графік перетворення товариства, підготувати документи до суб'єктів депозитарної системи.

  З питань перетворення акціонерних товариств просимо звертатися безпосередньо до нашого Директора.

 
1996 - 2016р.  ТОВ "КОМЕКС-ФІНАНС" - незалежна фінансова компанія
(044) 289-10-70, 289-34-78