Зміна адреси та інш.
 
  на головну
 
 
Участь у загальних зборах акціонерів

Стандартне обов'язкове запитання від акціонера - фізичної особи:

  • Коли будуть дивіденди? Я віддав підприємству ... років життя, а отримав лише ці папірці!

Відповідь:

  • Більш за все - ніколи.

Звичайно ніхто з наших фахівців не дасть таку різку і правдиву відповідь акціонеру, але незважаючи на всі "помякшення", зміст залишаєстья незмінним.

 

Чому ніколи?

Тому, що таке запитання може задати тільки акціонер, який не може або не бажає вплинути на прийняття  такого рішення, а дивідендна політика цього підприємства не направлена на виплати акціонерам.

Акціонер має право приймати участь в управлінні підприємством, він власник, а не найнятий на посаду голови правління менеджер.

Приходьте на збори

За 30 днів до початку зборів Вас зобов'язані запросити персонально (за звичай - листом). Цей термін дозволяє акціонеру підготуватися для участі у зборах: перевірити чи правильно внесені до реєстру Ваші анкетні дані (ПІБ, паспорт, адреса).

У разі, якщо Ви не взмозі або просто не бажаєте прибути на збори, Ви можете скористатися своїм правом і видати довіреність для участі у зборах іншій особі. Підпис на такій довіреності має бути засвідчений (Депозитарною установою, або сільрадою, або нотаріально).

Для участі у зборах необхідно прибути в час та за адресю, що вказані у Вашому персональному повідомленні. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу (зазвичай - паспорт), представнику додатково необхідно мати довіреність на участь у зборах.

  на головну
1996 - 2021р.  ТОВ "КОМЕКС-ФІНАНС" - незалежна фінансова компанія
(044) 289-10-70, 289-34-78